Kitűnő tanulók
A 2022/2023-as tanévben KITŰNŐ tanulmányi eredményt elért tanulók a
Tiszavasvári Kabay János Általános Iskolában
GRATULÁLUNK a tanulmányi év során kitartó és eredményes munkával kitűnő bizonyítványt szerzett tanulóinknak!
Balogh Kristóf 1.a
Lakatos Arabella 1.a
Makula Lujza Krisztina 1.a
Polyák Gergő Bence 1.a
Szarka Kiara 1.a
Szilvási Zsombor 1.a
Ábri Milán 1.b
Kóti Rafael 1.b
Nagy Emília Katica 1.b
Rézműves Julianna Vanessza 1.b
Rontó Dóra Napsugár 1.b
Rontó Zsófia 1.b
Antal Nimród Krisztián 1.c
Baráth Marcell Barnabás 1.c
Dobsi Zétény 1.c
Medve Márk Milán 1.c
Rozgonyi István 1.c
Járcsics Petra 1.c
Munkácsi Léna 1.c
Nagy Bianka 1.c
Papp Gréta 1.c
Papp Hanna 1.c
Széki Adél 1.c
Szvoren Ráhel 1.c
Bablina Tamara 1.d
Cziczás Linett 1.d
Horváth Dávid 1.d
Kabai Luca 1.d
Kalapos Levente 1.d
Nyíri Viviána 1.d
Rozgonyi Hédi 1.d
Tóth Fanni Boglárka 1.d
Tóth Vilhelmina 1.d
Vágner Zsolt 1.d
Vadász Kristóf 2.a
Czene Zoé 2.b
Ferencz Péter 2.b
Járcsics Dorina 2.b
Linter Jázmin 2.b
Lippai Boglárka 2.b
Majláth Szira 2.b
Orosz Boglárka 2.b
Pongor Nataniel 2.b
Szakács Emese Mária 2.b
Tálas Jenő Levente 2.b
Tóth Patrik 2.b
Al-Rokhsy Tarek 2.c
Balogh Áron 2.c
Bodó Zsófia Bíborka 2.c
Dudás Dávid Róbert 2.c
Hunyadvári Hunor 2.c
Macsuga Lilla 2.c
Nagy Balázs 2.c
Nagy Nándor 2.c
Németh Dániel 2.c
Orosz Natália Adria 2.c
Orosz Nikoletta Alexa 2.c
Polyák Noémi 2.c
Sági Milán 2.c
Steiner Kinga 2.c
Alacs Luca Csengele 2.d
Haraszti Norina 2.d
Kiss Vivien Zoé 2.d
Kövesdi Fruzsina 2.d
Nagy Levente 2.d
Pethe Nóra 2.d
Reznek Hanna Lara 2.d
Siminaica Hanna 3.a
Csikós Boglárka 3.b
Csikós Fruzsina 3.b
Munkácsi Márk 3.b
Nyircsák Hanga Villő 3.b
Oláh Panna 3.b
Szvoren Dániel 3.b
Tóth Boglárka 3.b
Tóth Tímea 3.b
Varga Emília 3.b
Antal Lili Zsófia 3.c
Aranyi Hanga Zora 3.c
Boros Erik Géza 3.c
Csomós Nelli 3.c
Gombos István 3.c
Nácsa Csenge 3.c
Papp Lőrinc Szilárd 3.c
Szakács Levente Péter 3.c
Tóth Eszter 3.c
Tóth Noel 3.c
Tóth Teodóra 3.c
Alacs Éva Zsuzsanna 3.d
Eperjesi Csanád 3.d
Erdei Orsolya 3.d
Holcz Diána 3.d
Huri Henrietta 3.d
Kórik László 3.d
Maczkó Panna 3.d
Orosz Ádám 3.d
Orosz Balázs 3.d
Piskolczi Adelin Márta 3.d
Szabó Viktor Ferenc 3.d
Vadász Kálmán Brájen 3.d
Vadász Szorina Eperke 3.d
Baráth Lóránt Zsombor 4.a
Bodnár Bianka 4.a
Nagy Adél Fanni 4.a
Róka Bálint 4.a
Tálas Liliána 4.a
Veres Lajos Károly 4.a
Vona Boglárka 4.a
Fazekas Letti 4.c
Holcz Vivien 4.c
Nagy Levente 4.c
Petruska Míra 4.c
Póka Örs 4.c
Rácz Kincső 4.c
Róka Laura 4.c
Szakácsi Anna 4.c
Szilágyi Hanna 4.c
Szvoren Sára 4.c
Terebes Martin 4.c
Turi Zsombor 4.c
Zajácz Alexander 4.c
Zajácz Dorka 4.c
Ábri Mirjam 4.d
Czibak Endre Csanád 4.d
Fazekas László Levente 4.d
Fekete Nóra 4.d
Kocsis Laura 4.d
Nagy Benjámin Róbert 4.d
Szabó Remény Hanna 4.d
Szira Dávid Tibor 4.d
Szurkos Szabolcs Sándor 4.d
Tóth-Pál Lia 4.d
Baráth Sándor Kristóf 5.a
Bódor Károly 5.a
Kalapos Nóra 5.a
Lekka Lili 5.a
Tóth Noémi 5.c
Dezső Péter László 6.a
Jakab Ákos 6.a
Csikós Máté 6.c
Draviczky Anna 6.c
Girincsi Bella 6.c
Hamvas Kíra Tünde 6.c
Nagy Janka 6.c
Németh Zoltán 6.c
Papp Olívia 6.c
Szemán Kinga Róza 6.c
Gál Emese 7.b
Alacs Panna Valéria 7.c
Maros Panna 7.c
Munkácsi Szabolcs 7.c
Rácz Réka Blanka 7.c
Soltész Máté 7.c
Erdélyi Enikő 7.d
Agócs Zsombor 8.a
Karalyos Kristóf 8.a
Pethe Cintia 8.a
Pethe Márk 8.a
Barabás Barbara Elizabet 8.b
Szikszai Linett 8.b
Gazdag Péter 8.c
Szabó Lili 8.c
Szabó Luca 8.c
Üveges Milán 8.c
Bódor Anna 8.d
Fazekas Alíz 8.d
Kotroczó Roland 8.d
Nagy Dorka 8.d
Osvai Emma 8.d
Osvai Réka 8.d
Sándor Hanna Barbara 8.d
Szabó Nóra 8.d
Szabó Sára Zsófia 8.d
Tóth Marcell 8.d
Tóth Regina 8.d
Török Barnabás 8.d
Trázsi Fruzsina Anna 8.d
Varga Zsolt 8.d
Kóti Gábriel 8.e
Kóti Levente 8.e
Kóti Zsolt 8.e
Balogh Máté 8.e
Kitűnő tanulók a Tiszavasvári Kabay János Általános Iskolában
a 2021/2022. tanévben
GRATULÁLUNK a tanév kitartó és eredményes munkájának eredményeképp kitűnő bizonyítványt szerzett tanulóinknak!
Balogh Hanna 1. a
Vadász Kristóf 1. a
Czene Zoé 1. b
Dózsa Lizett Barbara 1. b
Dudás Kristóf 1. b
Ferencz Péter 1. b
Járcsics Dorina 1.b
Linter Jázmin 1.b
Lippai Boglárka 1. b
Majláth Szira 1. b
Orosz Boglárka 1. b
Pongor Nataniel 1. b
Szakács Emese Mária 1. b
Tálas Jenő Levente 1. b
Tóth Patrik 1. b
Al-Rokshy Tarek 1. c
Balogh Áron 1. c
Bodó Zsófia Bíborka 1. c
Dudás Dávid Róbert 1. c
Hunyadvári Hunor 1. c
Hunyadvári Levente Mihály 1. c
Macsuga Lilla 1. c
Nagy Balázs 1. c
Nagy Nándor 1. c
Németh Dániel 1. c
Orosz Natália Adria 1. c
Orosz Nikoletta Alexa 1. c
Polyák Noémi 1. c
Sági Milán 1. c
Steiner Kinga 1. c
Alacs Luca Csengele 1. d
Ambrus Viktória 1. d
Győrfi Kitti 1. d
Haraszti Nóra 1. d
Horváth Lia Bella 1. d
Kenyeres Csenge 1. d
Kiss Vivie Zoé 1. d
Kövesdi Fruzsina 1. d
Nagy Levente 1. d
Pethe Nóra 1. d
Radics Dorka 1. d
Reznek Hanna Lara 1. d
Tamás Zoé 1. d
Siminaica Hanna 2. a
Csikós Boglárka 2. b
Csikós Fruzsina 2. b
Korály Zsolt 2. b
Munkácsi Márk 2. b
Nagy Zara Zsófia 2. b
Nyircsák Hanga Villő 2. b
Oláh Panna 2. b
Szvoren Dániel 2. b
Tóth Boglárka 2. b
Tóth Kamilla Magdolna 2. b
Tóth Tímea 2. b
Vadász Lizbett 2. b
Varga Emília 2. b
Antal Lili Zsófia 2. c
Aranyi Hanga Zora 2. c
Boros Erik Géza 2. c
Csomós Nelli 2. c
Gombos István 2. c
Kóti Csaba 2. c
Nácsa Csenge 2. c
Papp Lőrinc Szilárd 2. c
Parragh Nadin 2. c
Szakács Levente Péter 2. c
Tóth Eszter 2. c
Tóth Noel 2. c
Újvári Bernadett 2. c
Alacs Éva Zsuzsanna 2. d
Eperjesi Csanád 2. d
Erdei Orsolya 2. d
Holcz Diána 2. d
Huri Henrietta 2. d
Kórik László 2. d
Maczkó Panna 2. d
Orosz Ádám 2. d
Orosz Balázs 2. d
Piskolczi Adelin Márta 2. d
Szabó Viktor Ferenc 2. d
Szarka Péter Ádám 2. d
Vadász Kálmán Brájen 2. d
Vadász Szorina Eperke 2. d
Baráth Lóránt Zsombor 3. a
Bodnár Bianka 3. a
Kóti János Krisztofer 3. a
Lippai Álmos 3. a
Nagy Adél Fanni 3. a
Róka Bálint 3. a
Tálas Liliána 3. a
Veres Lajos Károly 3. a
Vona Boglárka 3. a
Barabás Zoltán Dániel 3. b
Fazekas Letti 3. c
Holcz Vivien 3. c
Kató Dávid 3. c
Nagy Levente 3. c
Petruska Míra 3. c
Póka Örs 3. c
Rácz Kincső 3. c
Róka Laura 3. c
Szakácsi Anna 3. c
Szvoren Sára 3. c
Terebes Martin 3. c
Turi Zsombor 3. c
Zajácz Alexander 3. c
Zajácz Dorka 3. c
Ábri Mirjam 3. d
Czibak Endre Csanád 3. d
Fazekas László Levente 3. d
Fekete Nóra 3. d
Kocsis Laura 3. d
Szabó Remény Hanna 3. d
Szilágyi Hanna 3. d
Szira Dávid Tibor 3. d
Szurkos Szabolcs Sándor 3. d
Tóth-Pál Lia 3. d
Baráth Sándor Kristóf 4. a
Bódor Károly 4. a
Kalapos Nóra 4. a
Lekka Lili 4. a
Agócs Zalán 4. c
Kiss Olivér 4. c
Munkácsi Eszter 4. c
Tóth Noémi 4. c
Jakab Ákos 5. a
Mészáros Mira 5. a
Csikós Máté 5. c
Draviczky Anna 5. c
Gazdag Ádám Gábor 5. c
Gazdag Eszter 5. c
Girincsi Bella 5. c
Hamvas Kíra Tünde 5. c
Nagy Janka 5. c
Németh Zoltán 5. c
Papp Olívia 5. c
Szemán Kinga Róza 5. c
Maczkó Máté 6. a
Bozó Kristóf 6. b
Faggyas Enikő 6. b
Gál Emese 6. b
Lippai András 6. b
Alacs Panna Valéria 6. c
Fegyveres Flóra 6. c
Munkácsi Milán 6. c
Rácz Réka Blanka 6. c
Reznek Lili 6. c
Balogh Emese 7. a
Pethe Cintia 7. a
Pethe Márk 7. a
Barabás Barbara Elizabet 7. b
Szikszai Linett 7. b
Gazdag Péter 7. c
Szabó Lili 7. c
Szabó Luca 7. c
Üveges Milán 7. c
Bódor Anna 7. d
Fazekas Alíz 7. d
Kotroczó Roland 7. d
Nagy Dorka 7. d
Osvai Emma 7. d
Osvai Réka 7. d
Sándor Hanna Barbara 7. d
Szabó Nóra 7. d
Szabó Sára Zsófia 7. d
Tóth Marcell 7. d
Tóth Regina 7. d
Török Barnabás 7. d
Trázsi Fruzsina Anna 7. d
Varga Zsolt 7. d
Kóti Gábriel 7. e
Bodnár Eszter 8. a
Mészáros Maja 8. a
Paronai Anna Luca 8. a
Vári Orsolya 8. b
Nagy Boglárka 8. c
Dudás Péter 8. d
Fekete Hanna 8. d
Kicsák Zsombor 8. d
Rozgonyi Dóra 8. d
Simon Dániel 8. d
Kitűnő tanulók a Tiszavasvári Kabay János Általános Iskolában
2020/2021. tanév
GRATULÁLUNK a tanév kitartó és sikeres munkájának eredményeképp
kitűnő bizonyítvány szerzett tanulóinknak!
1.a
Pente Noémi
Rézműves Nándor Dávid
Sert Lena
Silye Lili Kata
Siminaica Hanna
Vadász Edina
1.b
Munkácsi Márk
Nagy Zara Zsófia
Nyircsák Hanga Villő
Oláh Panna
Csikós Botond
Szvoren Dániel
Tóth Boglárka
Tóth Tímea
Pető Dávid Ákos
1.c
Antal Lili Zsófia
Aranyi Hanga Zora
Boros Erik Géza
Csomós Nelli
Gombos István
Papp Lőrinc Szilárd
Parragh Nadin
Szakács Levente Péter
Tóth Eszter
Tóth Noel
1.d
Alacs Éva Zsuzsanna
Eperjesi Csanád
Erdei Orsolya
Holcz Diána
Huri Henrietta
Kórik László
Maczkó Panna
Orosz Ádám
Orosz Balázs
Piskolczi Adelin Márta
Szabó Viktor Ferenc
Vágner Katalin
2.a
Baráth Lóránt Zsombor
Bodnár Bianka
Róka Bálint
Tálas Liliána
Veres Lajos Károly
Vona Boglárka
2.b
Ábri Lina Virág
2.c
Fazekas Letti
Ferencz Emma
Holcz Vivien
Kató Dávid
Nagy Levente
Oláh Zselyke Kamilla
Petruska Míra
Póka Örs
Rácz Kincső
Róka Laura
Szakácsi Anna
Szvoren Sára
Tamás Zsombor
Terebes Martin
Turi Zsombor
Zajácz Alexander
Zajácz Dorka
2.d
Ábri Mirjam
Czibak Endre Csanád
Fazekas László Levente
Fekete Nóra
Kocsis Laura
Nagy Benjámin Róbert
Szabó Remény Hanna
Szilágyi Hanna
Szira Dávid Tibor
Szurkos Szabolcs Sándor
Tóth-Pál Lia
3.a
Baráth Sándor Kristóf
Bódor Károly
Kalapos Nóra
Lekka Lili
3.c
Agócs Zalán
Badics Boglárka
Balázs Réka
Borivó Brigitta
Fazekas Benett
Kiss Olivér
Kórik Norina
Munkácsi Eszter
Nagy Tamara Lotti
Szahajda Réka
Szarka Eszter
Tóth Noémi
4.a
Dezső Péter László
Héri Hanna
Jakab Ákos
4.b
Molnár Bianka
4.c
Csikós Máté
Draviczky Anna
Gazdag Ádám Gábor
Gazdag Eszter
Girincsi Bella
Hamvas Kíra Tünde
Horváth Gréta
Nagy Janka
Németh Zoltán
Oláh Jázmin
Papp Olívia
Róka Sebestyén
Salamon Árpád
Szemán Kinga Róza
Szepesi Csongor
Szilágyi Dorka
Vámosi Dominik
5.a
Maczkó Máté
Papp Lilla Flóra
Pintér Dorina
5.b
Bozó Kristóf
Czvetnics Benedek
Gál Emese
Lippai András
Szilágyi Rebeka
5.c
Alacs Panna Valéria
Balogh Bíborka
Maros Panna
Munkácsi Milán
Munkácsi Szabolcs
Rácz Réka Blanka
Reznek Lili
Soltész Máté
Zajácz Lorina
6.a
Agócs Zsombor
Balogh Emese
Nácsa Sára
Pethe Cintia
Pethe Márk
6.b
Szikszai Linett
6.c
Gazdag Péter
Szabó Lili
Szabó Luca
Üveges Milán
Varga Petra Maja
6.d
Bódor Anna
Fazekas Alíz
Kotroczó Roland
Nagy Dorka
Osvai Emma
Osvai Réka
Sándor Hanna Barbara
Szabó Nóra
Szabó Sára Zsófia
Tóth Marcell
Tóth Regina
Török Barnabás
Trázsi Fruzsina Anna
Varga Zsolt
7.a
Bodnár Eszter
Borbély Péter Kristóf
Mészáros Maja
7.b
Vári Orsolya
7.c
Nagy Boglárka
7.d
Dudás Péter
Fekete Hanna
Kicsák Zsombor
Rozgonyi Dóra
Simon Dániel
8.a
Bárány Eliza
Budai Zsófia
Gombás Míra
Jakab Orsolya
Nagy Kristóf
Nyánku Lili Anna
Szabó Emília Réka
Tóth Marcell
8.b
Kakócz Alexandra
8.d
Balogh Mátyás Roland
Draviczky Ádám
Kerékjártó Luca
Krusóczki Zsófia
Nádasdi Janka
Róka László
Tóth Fruzsina
Török Balázs
Veres Márk
Kitűnő tanulók a 2019/2020. tanévben
A 2019/2020-as tanév végén több tanulónk is kitűnő bizonyítványt vihetett haza, hiszen példamutatóan még a tantermen kívüli digitális oktatásban is sikeresen helyt álltak. GRATULÁLUNK!
1.a
Baráth Lóránt Zsombor
Bodnár Bianka
Burján Dorina
Klézli Veronika
Kóti János Krisztofer
Lippai Álmos
Nagy Adél Fanni
Pente Emma
Róka Bálint
Tálas Liliána
Ujvári Zsolt
Vadász Lujza
Veres Lajos Károly
Vona Boglárka
1.b
Ábri Lina Virág
Barabás Dávid Tamás
Barabás Zoltán Dániel
1.c
Fazekas Letti
Ferencz Emma
Holcz Vivien
Kakócz Henrietta
Kató Dávid
Nagy Levente
Oláh Zselyke Kamilla
Petruska Míra
Póka Örs
Rácz Kincső
Róka Laura
Szakácsi Anna
Szvoren Sára
Tamás Zsombor
Terebes Martin
Toma Petra
Turi Zsombor
Zajácz Alexander
Zajácz Dorka
1.d
Ábri Mirjam
Czibak Endre Csanád
Eperjesi Zalán
Fazekas László Levente
Fekete Nóra
Gáll József
Kis Ivett
Kocsis Laura
Kövesdi Laura
Nagy Benjámin Róbert
Nagy Nimród
Orosz Elizabet
Répanszki Noel
Szabó Remény Hanna
Szilágyi Hanna
Szira Dávid Tibor
Szurkos Szabolcs Sándor
Tóth-Pál Lia
Varga Lilla
Zsoldos Hunor
2.a
Arató Eszter
Baráth Sándor Kristóf
Bódor Károly
Kalapos Nóra
Lekka Lili
2.b
Balogh Tamás Erik
Rézműves Kevin Attila
2.c
Agócs Zalán
Badics Boglárka
Balázs Réka
Borivó Brigitta
Fazekas Benett
Kiss Olivér
Kórik Norina
Magyar Marcell
Munkácsi Eszter
Nagy Tamara Lotti
Soltész Kristóf
Szarka Eszter
Tóth Lívia
Tóth Noémi
3.a
Dezső Péter László
Héri Hanna
Jakab Ákos
Mészáros Mira
3.c
Csikós Máté
Draviczky Anna
Gazdag Ádám Gábor
Gazdag Eszter
Girincsi Bella
Hamvas Kíra Tünde
Horváth Gréta
Nagy Janka
Németh Zoltán
Oláh Jázmin
Papp Olívia
Róka Sebestyén
Szemán Kinga Róza
Szepesi Csongor
Szilágyi Dorka
Vámosi Dominik
4.a
Chrenkó Vilmos
Maczkó Máté
Mirkó Rebeka
Papp Lilla Flóra
Paronai László Péter
Pintér Dorina
Utasy Anita
4.b
Bozó Kristóf
Czvetnics Benedek
Gál Emese
Lippai András
Szilágyi Rebeka
4.c
Alacs Panna Valéria
Dankó Dominik
Munkácsi Milán
Munkácsi Szabolcs
Rácz Réka Blanka
Reznek Lili
Soltész Máté
Zajácz Lorina
Pente Boglárka
4.d
Erdélyi Enikő
5.a
Balogh Emese
Katona Sára
Nácsa Sára
Pethe Cintia
Pethe Márk
5.b
Barabás Barbara Elizabet
Kakócz Marcell
Szikszai Linett
5.c
Gazdag Péter
Kiss Zsófia
Szabó Lili
Szabó Luca
Üveges Milán
Varga Petra Maja
5.d
Bódor Anna
Fazekas Alíz
Kotroczó Roland
Nagy Dorka
Osvai Emma
Osvai Réka
Sándor Hanna Barbara
Szabó Nóra
Szabó Sára Zsófia
Szepesi Réka
Tóth Marcell
Tóth Regina
Török Barnabás
Trázsi Fruzsina
Varga Benedek
Varga Zsolt
5.e
Kóti Gábriel
6.a
Balogh Lili Viktória
Bodnár Eszter
Horváth Hajnalka
Kakócz Lajos Zsombor
Mészáros Maja
Paronai Anna Luca
Rácz Petra
Petruska Zétény
Szabó Lili
Szemán Linda Magda
6.b
Vári Orsolya
6.c
Nagy Boglárka
6.d
Dudás Péter
Fekete Hanna
Rozgonyi Dóra
Simon Dániel
Szűcs Nikolett
Csizmár Dóra
Kicsák Zsombor
7.a
Bárány Eliza
Budai Zsófia
Gombás Míra
Jakab Orsolya
Nagy Kristóf
Nyánku Lili Anna
Tóth Marcell
7.b
Kakócz Alexandra
Tóth Evelin
7.c
Kakócz Bianka
7.d
Balogh István Hunor
Balogh Mátyás Roland
Dankó Roland
Draviczky Ádám
Kerékjártó Luca
Krusóczki Zsófia
Nádasdi Janka
Róka László
Tóth Fruzsina
Török Balázs
Terebes Milán
Veres Márk
8.a
Toma Noémi
8.c
Czifra Ádám,
Czifra Levente
Lázár Dávid
8.d
Balogh Panna
Béres Petra
Faggyas Flóra
Fehér Anna Kincső
Kabai Péter Lajos
Kaska Kíra Sára
Kelly Patrick Alexander
Lakatos Petra
Munkácsi Réka
Szécsi Dorka
Veréb Kincső
Kitűnő tanulók a 2018/2019. tanévben
1.a
Arató Eszter
Balogh Tibor Adrián
Baráth Sándor Kristóf
Bódor Károly
Kalapos Nóra
Kóka Tina Marianna
Lekka Lili
Oláh Gréta
1.b
Balogh Tamás Erik
Rézműves Kevin Attila
1.c
Agócs Zalán
Badics Boglárka
Balázs Réka
Borivó Brigitta
Fazekas Benett
Kiss Olivér
Kórik Norina
Magyar Marcell
Mészáros Levente
Munkácsi Eszter
Nagy Tamara Lotti
Szarka Eszter
Tóth Lívia
Tóth Noémi
Varga Zétény Lajos
2.a
Dezső Péter László
Héri Hanna
Jakab Ákos
Mészáros Mira
2.b
Kóti Dominik
Molnár Bianka
2.c
Borbély Zsombor
Csikós Máté
Draviczky Anna
Gazdag Ádám Gábor
Gazdag Eszter
Girincsi Bella
Hamvas Kíra Tünde
Horváth Gréta
Nagy Janka
Oláh Jázmin
Papp Olívia
Szemán Kinga Róza
Szepesi Csongor
Szilágyi Dorka
Veres Bence Benjamin
3.a
Maczkó Máté
Mirkó Rebeka
Papp Lilla Flóra
Pintér Dorina
Utasy Anita
Utasy Roland
3.b
Bozó Kristóf
Czvetnics Benedek
Gál Emese
Gulyás Lili
Lippai András
3.c
Alacs Panna Valéria
Dankó Dominik
Fegyveres Flóra
Jeles Ádám
Munkácsi Milán
Munkácsi Szabolcs
Pente Boglárka Eszter
Reznek Lili
Soltész Máté
Szakácsi Márkó
Zajácz Lorina
3.d
Tóth Gergő László
4.a
Balogh Emese
Pethe Cintia
Pethe Márk
4.b
Barabás Barbara Elizabet
Kakócz Marcell
Szikszai Linett
4.c
Szabó Luca
Szabó Lili
Gazdag Péter
Üveges Milán
Varga Petra
4.d
Bódor Anna
Fazekas Alíz
Kotroczó Roland
Nagy Dorka
Osvai Emma
Osvai Réka
Sándor Hanna Barbara
Szabó Nóra
Szabó Sára Zsófia
Szepesi Réka
Tóth Marcell
Tóth Regina
Török Barnabás
Trázsi Fruzsina Anna
Varga Zsolt
Zsoldos Ádám
4.e
Glonczi Kristóf
Kóti Gábriel
Kóti Levente
Kóti Zsolt
5.a
Bodnár Eszter
Lázár Luca
Losonczi Dóra Diána
Mészáros Maja
Paronai Anna Luca
Petruska Zétény
Rácz Petra
Szabó Lili
5.b
Vári Orsolya
5.c
Nagy Boglárka
5.d
Dudás Péter
Fekete Hanna
Rozgonyi Dóra
Simon Dániel
6.a
Bárány Eliza
Budai Zsófia
Gombás Míra
Jakab Orsolya
Nyánku Lili Anna
Tóth Marcell
6.b
Bozó Panna Boglárka
Kakócz Alexandra
6.c
Kakócz Bianka
6.d
Balogh Mátyás
Dankó Roland
Draviczky Ádám
Kerékjártó Luca
Krusóczki Zsófia
Nádasdi Janka
Róka László
Terebes Milán
Tóth Fruzsina
Török Balázs
Veres Márk
6.e
Kóti László
7.d
Balogh Panna
Béres Petra Bianka
Faggyas Flóra
Fehér Anna Kincső
Kabai Péter Lajos
Kaska Kíra Sára
Kelly Patrick Alexander
Munkácsi Réka
Petruska Dóra
Szécsi Dorka Etelka
8.a
Kecskés Kíra Villő
Sütő Nikoletta
Szabó Szonja Anna
Szőke Zoltán Viktor
8.b
Róka Dávid
Szabó Nikoletta
Szondi Patrik
8.c
Bódor Blanka
Fazekas Panna
Mészáros Martin
Simon Zoltán
8.d
Horváth Henrietta